Kurs

studium_logo

zaprasza do udziału w kursie/studium przedmiotu

Przedszkole wspierające potencjał i wspomagające rozwój dziecka

realizowanym w okresie od 16.10.2019 r. do 16.01.2020 r.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 31 października 2019 r.

Program kursu:
  1. Kompendium wiedzy dotyczące rozwoju dziecka przedszkolnego.
  2. Rozpoznawanie potencjału dziecka.
  3. Rozwijanie potencjału dziecka – praca indywidualna i grupowa.
  4. Praktyczne propozycje – gry, zabawy, ćwiczenia.
  5. Rozpoznawanie indywidualnej sytuacji dziecka.
  6. Diagnoza.
  7. Praca z dzieckiem mającym specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe.
  8. Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka.
  9. Współpraca z rodzicami.
  10. Jak stworzyć warunki sprzyjające wspieraniu potencjału i wspomaganiu rozwoju dziecka.

Cel kształcenia: celem kursu jest usystematyzowanie wiedzy objętej programem kursu. Treści kształcenia w zakresie poszczególnych zajęć edukacyjnych będą dostępne po zalogowaniu się na stronę kursu. Absolwenci kursu otrzymają zaświadczenia o jego ukończeniu.

Opłatę za szkolenie w kwocie netto 330 zł + 23% VAT (zwolnione z VAT w przypadku finansowania w co najmniej 70% ze środków publicznych) od osoby wnoszą wraz ze zgłoszeniem uczestnicy lub kierujące ich jednostki, na konto Instytutu Badań nad Demokracją sp. z o.o., Santander Bank Polska S.A., nr 63 1090 2590 0000 0001 2401 0938.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza online. Poprawnie wypełniony formularz online wygeneruje automatycznie formularz w pliku pdf, który należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres: Studium Prawa Europejskiego Al. Jerozolimskie 151, kl. 1, piętro 2, 02 – 326 Warszawa.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Koordynator szkolenia

Marcin Katrynicz
m.katrynicz@spe.edu.pl
22 833-38-90, 22 833-39-90 wew. 20

Wymagania techniczne dla uczestników kursu:

• komputer z łączem internetowym
      • adres e-mail

Wymagania wstępne dla uczestników kursu:

• wykształcenie min. średnie

Kurs równoważy 50 godzin szkolenia stacjonarnego.